čas na lepší kariéru

Projektant pozemních staveb

Popis pozice

Chcete být součástí stabilní společnosti, která se zabývá velkými zajímavými projekty?

Prosperující a silná společnost hledá posilu do týmu projektantů ❗

Specializují se na činnost řízení výstavby, projektování pozemních staveb administrativních, bytových a staveb občanské vybavenosti. Společnost spolupracuje s širokým portfoliem klientů, které umožnilo v minulých letech realizovat rozmanité zakázky v oblasti rezidenční, technologické a zdravotnické výstavby.

Pracovní náplň:
✔ Práce na projektech pozemních staveb ve všech fázích od studie po autorský dozor.
✔ Přímá vazba na realizaci staveb.
✔ Zajímavé projekty od drobných staveb po rozsáhlé areály.
✔ Využití tvůrčích schopností, zodpovědný a samostatný přístup.

Požadujeme

✔ VŠ vzdělání v ideálním případě, ale možnost i SŠ s dostatečnou praxí.
✔ Praxe v oboru na obdobné pozici v délce min. 3 roky, ideálně 5 let.
✔ Znalost práce v software Autodesk AutoCAD a MS Office.
✔ Revit výhodou.
✔ Angličtina nebo němčina výhodou.

Nabízíme

✔ Práci na HPP nebo i IČO dle preference.
✔ Flexibilní začátek i konec pracovní doby.
✔ Pravidelné bonusy každé tři měsíce dle vyprojektovaných projektů.
✔ Moderní kanceláře na Praze 5 s výbornou dopravní dostupností.
✔ Možnost profesního růstu.
✔ Příspěvek na stravování.
✔ Mobilní telefon.
✔ Technické zázemí a vybavení nutné pro plnění pracovních povinností.
✔ Výuku cizích jazyků.
✔ Odborná školení.

Láká Vás tato příležitost? Tak zašlete svůj životopis a povíme si víc!

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr, Živnostenský list

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic