čas na lepší kariéru

Supervisor prodejního týmu v call centru

Popis pozice

Řídit a rozvíjet obchodní tým
Motivovat svěřený prodejní tým
Analyzovat, hodnotit a kontrolovat práci svého týmu
Předávat denně zpětnou vazbu a pracovat na rozvoji týmu
Efektivně plánovat kapacity a rychle reagovat na neočekávané situace
Zajišťovat agendu spojenou s přípravou mezd
Komunikovat s kolegy napříč celou společností
Spolupráce na rozšiřování týmu

Požadujeme

Především obchodní/prodejní dovednosti s prokazatelnou praxí
Nadšeného obchodního ducha
Praxi s vedením prodejců/obchodníků nejlépe v call centru nebo v obdobné obchodní společnosti
Zkušenosti ze segmentu energetiky, telco výhodou
Přirozený drive a pozitivitu, umět zaujmout a naplnit svou přítomností celou místnost
Samozřejmostí jsou komunikační a vyjadřovací schopností na vysoké úrovni, měl/a bys být skvělý rétor
inovativní člověk zaměřený na výsledky
analytické myšlení - reporting, data, tabulky a vyhodnocování - je tedy zapotřebí uživatelských znalostí MS Office (především excel a power point)

Nabízíme

Fixní mzda + odměny z výkonu svěřeného týmu
Práci na HPP nebo na IČO
příspěvek na stravu ve formě stravenkového paušálu
Kariérní růst (manažer, trenér prodejních dovedností)
Chillout zóna, kde najdeš Play Station, pohodlná křesla a vybavenou kuchyňku kafem a čajem
Firemní večírky a zajímavé teambuildingy
Moderní kanceláře (3 minuty pěšky od stanice metra Pražského povstání)
Firemní benefity: MultiSport a Makro karta, slevy na firemní produkty ČSOB a další...

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr, Živnostenský list

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic