čas na lepší kariéru

Úvěrový specialista

Popis pozice

Hledáme úvěrového poradce na HPP s fixní mzdou do 10-členného týmu. Po zapracování mzda 40-45.000 Kč. Práce od pondělí do pátku od 8-16.30. Víkendy volné. Certifikace ČNB podmínkou.
Máme propracované školení a pravidelné tréninky pod vedením zkušených trenérů
Systém školení prodejních dovedností, které využiješ i v běžném životě
Nenabíráme externě, ale podporujeme naše lidi v kariérním růstu. Máme přesně daný kariérní systém, který je férový a stejný pro všechny. Proto tvoji budoucí nadřízení jsou ti, kteří si svou pozici vybudovali na základě vlastních výsledků.

Požadujeme

nemusíš mít dlouholeté zkušenosti, nicméně nějaká zkušenost je vítána
min. SŠ vzdělání s maturitou
můžeš mít zkušenosti z banky, hypoteční či finančně-poradenské společnosti či nebankovních společností
máš již potřebnou certifikaci u ČNB
máš ambice a chceš se posunovat
jsi zaměřený/á na výsledky
ukážeš nám svůj potenciál a drive

Nabízíme

fixní mzda 25.000 Kč + výkonnostní odměny
práci na HPP (první rok na dobu určitou, od druhého roku na dobu neurčitou)
příspěvek na stravu (stravenkový paušál)
dostaneš klienty z našich online srovnávačů služeb (a že jich není málo ).
neformální prostředí (všichni se zde tykáme, oblečený můžeš být tak, jak se cítíš nejlépe)
ať se můžeš vyřádit také mimo práci, máme tu multisportku
slevy na firemní produkty (jsme členem skupiny ČSOB)
zázemí moderních kanceláří hned u metra Pražského povstání
a hlavně ... na skvělý kolektiv, který je motivovaný a soutěživý

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic