čas na lepší kariéru

Specialista online pojištění - Home office (Ostrava)

Popis pozice

Vaší činností bude komunikace s klienty, kteří poptávají naše služby přes on-line srovnávač. Pomůžete jim se zorientovat v možnostech a doporučíte jim lepší řešení. Komunikace probíhá pouze telefonicky a online.

  • kontakt s klienty, kteří projevili zájem o naše služby přes online aplikaci nebo web
  • telefonická konzultace dotazů klientů a identifikace jejich potřeb
  • prezentace výhodnější alternativy, uzavírání nových pojistných smluv
  • administrativa spojená s péči o klientské portfolio

Požadujeme

  • komunikativní osobnost, prodejní schopnosti
  • zkušenost ze zákaznické péče, klientského servisu, call centra, pojišťovnictví, bankovnictví nebo prodeje po telefonu jsou podmínkou
  • středoškolské vzdělání s maturitou je podmínkou
  • čistý trestní rejstřík je podmínkou
  • podmínkou je, že proti Vám není vedena insolvence
  • aktuálně platný certifikát ČNB na pojištění vozidel a/nebo životní pojištění je velkou výhodou (včetně získání jednorázového finančního bonusu a zkráceného školení)

Nabízíme

  • smlouva na HPP na dobu neurčitou
  • po několikatýdenním zaškolení v Ostravě možnost práce z domova
  • fixní plat + osobní ohodnocení v provizním systému
  • stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovaný den
  • prohloubení praxe v komunikaci s klienty
  • stálý přísun nových klientů
  • kompletní zaškolení
  • podílení se na budování start-up firmy, která rychle roste

Místo výkonu práce: Ostrava

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr, Částečný úvazek

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic