čas na lepší kariéru

Business Developer

Popis pozice

Jste obchodník s nikdy nekončící chutí nechávat za sebou kvalitní výsledky?

Nečekáte, až Vám zakázky budou samy padat do klína, ale svým temperamentem, výřečností a drivem jim jdete naproti? Tento čerstvý vítr k nám právě hledáme!

Věnujeme se výrobě a prodeji designových technických svítidel. Každá zakázka je pro nás jedinečná, sériovou výrobu u nás nehledejte!

Co Vás čeká:

  • Vyhledávat a získávat akvizice, tedy nové obchodní příležitostí (v rámci ČR, možnost i v zahraničí – lokalita dle Vaší preference!).
  • Vytvářet nabídky pro partnery.
  • Rozvíjet partnerské vztahy s architekty, stavebními inženýry, developery, montážními firmami.
  • Spolupracovat na realizaci marketingových aktivit.
  • Spolupracovat s ostatními úseky (technici, logistika, plánování, výroba).

Požadujeme

  • Jste komunikačně zdatný se skvělými obchodními dovednostmi.
  • Vaše energie a drive z Vás čiší po pár větách.
  • Máte zkušenost s vedením obchodního jednání a realizací obchodních příležitostí.
  • Smysl pro systematickou obchodní práci, znalost obchodních technik.
  • Schopnost zaujmout a prodat jak řadové, tak i luxusní výrobky.
  • Zkušenost z technického oboru, kde se zakázky realizují projektově (např. stavebnictví).
  • Při zájmu o práci mimo ČR je potřebná pokročilá znalost AJ.

Nabízíme

  • Skvělý tým a příjemné pracovní prostředí – naše práce nás baví a navzájem se podporujeme!
  • Firemní kultura založená na otevřené komunikaci.
  • Kvalitní produkt a dynamický kariérní rozvoj.
  • Zázemí moderní české společnosti s výrobou v tuzemsku.
  • 5 týdnů dovolené + zdravotní volno.
  • Silně motivující fixní mzda + bonusy.
  • Stravenky, cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění.
  • Společné akce, narozeninová a pracovní výročí.
  • Služební automobil.

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic