čas na lepší kariéru

Financial Controller

Popis pozice

Do mezinárodní společnosti, která je předním prodejcem zařízení a výrobků pro realizaci projektů v oblasti topení, instalací, sanity, inženýrských sítí a obnovitelných zdrojů energie, hledáme finančního kontrolora!

Pracovní náplň:

✔ Finanční plánování.
✔ Reporting.
✔ Vytváření ekonomických rozborů a analýz.
✔ Kontrola interních předpisů z finančního hlediska.
✔ Podílení se na finanční plánování a tvorbě rozpočtu.

Požadujeme

✔ Zkušenosti na obdobné pozici.
✔ Proaktivní přístup, analytické myšlení.
✔ Schopnost pracovat samostatně.
✔ MS Office (především Excel) na profesionální úrovni.
✔ Znalost software SAP.

Nabízíme

✔ Motivující finanční ohodnocení.
✔ Rekondiční volno.
✔ Příjemné pracovní prostředí a přátelská pracovní kultura.
✔ Flexibilní pracovní doba.
✔ Zázemí stabilní společnosti.
✔ 5 týdnů dovolené + sick days.
✔ Vzdělávací kurzy a profesní rozvoj.
✔ Stravné (44 Kč / den) + kantýna v objektu (snídaně, obědy).
✔ Mobilní telefon, notebook.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nás prosím Váš životopis či nás kontaktujte na magdalena@talentinno.com.

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic