čas na lepší kariéru

Executive Assistant to the CEO / Business Manager

Popis pozice

Do lukrativní IT společnosti, která se věnuje vývoji aplikací či her i marketingovým strategiím na mezinárodním trhu, hledáme Executive Assistant to the CEO / Business Managera!

Vaší pracovní náplní bude každodenní práce se CEO společnosti, kdy se budete podílet na řízení celé organizace a kromě různorodé práce získáte i mnoho zodpovědnosti.

Pracovní náplň:

  • Podpora CEO a hledání cest, jak ulehčit jeho práci.
  • Management business úkonů potřebných k rozvoji podnikání (reporting, kontrola - - KPI, performing review, research,…).
  • Komunikace se všemi manažery společnosti ohledně priorit, sledování klíčových oblastí a udržování vztahů na vysoké úrovni.
  • Práce se CEO, plánování kalendáře a stanovování priorit jeho agendy.
  • Obecná administrativní podpora.

Požadujeme

  • Vysoké organizační schopnosti, zaměření na detail, analytické a logické myšlení.
  • Skvělé komunikační dovednosti (profesionální vystupování, verbální i písemná komunikace).
  • Proaktivita, iniciativa a schopnost pracovat samostatně.
  • Angličtina na úrovni C1.
  • MS Office na vysoké úrovni.
  • Výhodou je VŠ titul (ekonomie či právo) či zkušenost s řízením projektů.

Nabízíme

  • Nadprůměrné finanční ohodnocení + roční bonusy.
  • Příležitost vyrůst v mezinárodním prostředí a získat kontakty s top managementy firem.
  • Dynamická a zároveň přátelská pracovní kultura.
  • Stravenky, karta MultiSport, karta Benefit Plus.
  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days za kalendářní rok.
  • Moderní kanceláře s fun zone.
  • Čerstvé ovoce dvakrát týdně.
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborného rozvoje.

Pokud Vás příležitost zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis skrze formulář či na email: magdalena@talentinno.com.

Plat: dohodou

Požadované jazyky: angličtina (C1) a čeština (rodný)

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic