čas na lepší kariéru

IT specialista junior

Popis pozice

Do IT týmu ke zkušeným kolegům hledáme IT Junior Specialistu, který se bude podílet na projektech pro klienty z různých oborů!

Společnost poskytuje služby v mezinárodním prostředí v oblasti IT, auditu, účetnictví, daní, práva, finančního poradenství a dalších částí fungování firmy.

Pracovní náplň:

  • První měsíce budou zaměřené na seznámení se s IT procesy klientů (např. řízení přístupů, změnové řízení, nastavené aplikační kontroly…).
  • Získávání velké množství nových znalostí a informací.
  • Prostor k kreativnímu přístupu a inovací práce.
  • Práce pod vedením zkušenějších kolegů na nejrůznějších projektech.
  • Nahlédnutí do komplexních analytických procesů a pochopení fungování firem z různých odvětví.
  • Rozvíjení svých analytických dovedností, komunikačních schopností atd.
  • Pracovní náplní je se neustále vzdělávat a posouvat se v kariéře.
  • Příležitost setkávat se s TOP managementem mnoha firem.

Požadujeme

  • VŠ vzdělaní se zaměřením na informační technologie (vhodné i pro studenty), nebo SŠ vzdělání a tři roky praxe v oboru IT
  • Analytické myšlení a konstruktivní přístup k řešení problémů
  • Umění dotahovat věci do konce a komunikovat
  • Angličtina pro práci s anglicky psanými podklady
  • Aktivní ŘP (skupina B) a ochota cestovat
  • Kreativní přístup a nové náměty

Nabízíme

  • Skvělou příležitost vyrůst ve světě IT po boku zkušených kolegů.
  • Komplexní školící program.
  • Zajímavá a perspektivní práce.
  • Přátelskou neformální atmosféru v mladém kolektivu.
  • Příležitost k profesnímu a osobnímu růstu
  • Uvědomujeme si důležitost sladění práce a osobního života a je to znát od prvního dne.
  • Firemní benefity (stravenky, karta Multisport, příspěvek na dopravu)
  • Sportovní a firemní akce
  • 5 týdnů dovolené + věrnostní volno a možnost čerpání delšího volna mimo sezónu.
  • Pružnou pracovní dobu
  • Nové kanceláře u metra Chodov, komplex The Park.
  • Práce na HPP

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu skrze formulář či na email magdalena@talentinno.com.

Plat: dohodou

Požadované jazyky: čeština (rodný) a angličtina (B2)

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr, Částečný úvazek

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic