čas na lepší kariéru

Junior konzultant M&A

Popis pozice

Pro mezinárodní společnost, která poskytuje služby v oblasti auditu, účetnictví, daní, práva, finančního poradenství a dalších ekonomických oblastí, hledáme Junior konzultant M&A!

Jsi studentem či absolventem ekonomického oboru a hledáš lukrativní příležitost, kde se naučíš mnoho nových věcí? Máme pro Tebe uplatnění!

Pracovní náplň:

  • Budeš pracovat pod vedením zkušenějších kolegů na nejrůznějších projektech vč. M&A mandátů - prodejů a nákupů firem, due diligence, interních a externích auditech, filmových dotací, apod.
  • Firemní klienti jsou Private Equity investoři, strategičtí investoři nebo nejrůznější lokální společnosti z rozmanitých oborů.
  • Nahlédneš do komplexních analytických procesů a pochopíš fungování firem z různých odvětví.
  • Rozvineš své analytické dovednosti, komunikační schopnosti, schopnosti prezentace závěrů a tvorby zpráv a marketingových materiálů o firmách (informační memoranda, teasery, apod.).
  • Budeš se neustále vzdělávat a posouvat se v kariéře, získáš všeobecný přehled o podnikatelském a investičním prostředí.
  • Budeš mít příležitost se setkávat s TOP managementem mnoha firem.
  • Budeš mít příležitost zúčastnit se projektů, o kterých se píše v novinách.
  • Tvá práce bude pestrá a hodně se toho naučíš!

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru (vhodné i pro studenty posledního ročníku s možnou kapacitou 4+ dní v týdnu).
  • Jakákoli praxe výhodou ne však podmínkou (audit, účetnictví, due diligence, finanční oddělení, M&A).
  • Dobrá znalost anglického a českého jazyka (mluvená i psaná).
  • Zájem o oblast transakcí (fúzí a akvizic), analýz, auditu a finančního řízení firem.
  • Chuť poznat, jak fungují české i zahraniční společnosti, chuť se naučit mnoho nového.
  • Nebojíš se zeptat a rád pracuješ samostatně i v týmu.
  • Aktivní ŘP výhodou.
  • Rozumíš si s MS Excel, PowerPoint, apod.

Nabízíme

  • Skvělou příležitost vyrůst ve světě transakcí a auditu po boku zkušených kolegů.
  • Komplexní školící program a podpora při odborných zkouškách a certifikacích.
  • Přátelskou neformální atmosféru v mladém kolektivu.
  • Rozmanitou práci v transakčním světe a obohacení projektů v jiných odděleních.
  • Uvědomujeme si důležitost sladění práce a osobního života a je to znát od prvního dne.
  • Firemní benefity (stravenky, karta Multisport, příspěvek na dopravu)
  • Sportovní a firemní akce
  • 5 týdnů dovolené + věrnostní volno a možnost čerpání delšího volna mimo sezónu.
  • Nové kanceláře u metra Chodov, komplex The Park.

V případě zájmu zašli svůj životopis nebo mě pro více informací kontaktuj na tel.: 771153096.

Plat: dohodou

Požadované jazyky: čeština (rodný) a angličtina (B2)

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr, Částečný úvazek

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic