čas na lepší kariéru

Projektant mostních konstukcí

Popis pozice

Do rodinné projektové kanceláře, která se věnuje dopravnímu inženýrství, hledáme projektanta mostních konstrukcí!

Pracovní náplň:

  • koncepční návrhy mostních a inženýrských konstrukcí
  • statické výpočty
  • průběžná konzultace k projektům
  • spolupráce v týmu
  • práce v programu AutoCAD či Civil 3D, SCIA Engineer, MS office

Požadujeme

  • VŠ v oboru (dopravní stavby, či statika)
  • pokročilá znalost AutoCAD
  • praxe v oboru min. 2 roky
  • řidičský průkaz výhodou

Nabízíme

  • nadprůměrné finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní české projektové kanceláři
  • společnost zastřešuje i oblast TDI, tudíž Vás nečeká komunikace s externisty
  • flexibilní pracovní doba
  • vlastní organizace práce
  • moderní kanceláře na Praze 4 (žádný open-space)
  • možnost pracovat z domova několik dní v týdnu
  • profesní růst (získání větší zodpovědnosti, větších projektů či přesah do funkce TDI)
  • podpora v seberozvoji a zvyšování kvalifikace
  • pravidelné odměny za dobře odvedenou a odevzdanou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 90,-Kč
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • přátelské a neformální prostředí založené na vzájemné důvěře a efektivní komunikaci
  • HPP na dobu neurčitou
  • nástup dle domluvy

V případě zájmu mi zašlete Váš životopis nebo mě pro více informací kontaktujte na tel.: 771153096.

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic