čas na lepší kariéru

Expert online pojištění - Ostrava

Popis pozice

V obchodním týmu společnosti budete mít na starost denní komunikaci se zákazníky, kteří projevili zájem o její služby.

Co je náplní práce?

S pomocí moderních technologií se budete snažit zákazníkům maximálně zjednodušit svět pojištění. Tato bezplatná online aplikace automaticky vyhodnocuje výhodnost klientských smluv. Poradci poté navrhují konkrétní řešení. S klienty se komunikuje výhradně telefonicky nebo online.

Nástup je možný ihned.

Požadujeme

  • Zkušenost s aktivním prodejem
  • Výtečné komunikační schopnosti
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Schopnost práce s počítačem

Co se od Vás očekává?

Především zájem o pojišťovnictví, obchodního ducha a komunikativní schopnosti. Předchozí zkušenosti v oboru jsou brány jako výhoda, nicméně obsazují se také juniorní pozice a každému zaměstnanci je poskytnuto kvalitní zaškolení. Základní schopnost práce s počítačem je samozřejmostí.

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zkušební doba 3 měsíce
  • Možný i part-time
  • Po měsíčním zaškolení i plný home-office
  • Fixní základ 20 000 Kč /měsíc
  • Stravenky (55% hradí firma), 2 sick days, 25 dní dovolené, podpora penzijního připojištění (300 Kč zaměstnanec/1000 Kč firma), kafe a čaj na pracovišti
  • Mladý tým, neformální dresscode, rozvíjející se společnost s ambicí stát se jedničkou na trhu za pomoci využití moderních technologií.

Co nabízíme?

Velice férové fixní ohodnocení plus bonusy odpovídající Vašim úspěchům. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Společnost je schopna Vás připravit a finančně podpořit při získání zkoušky odborné způsobilosti od ČNB. Po prvním měsíci zaučení je rovněž schopna nabídnout i plný home office.

Místo výkonu práce: Ostrava

Plat: 20 - 35 000 Kč/měs

Požadované jazyky: čeština (rodný)

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr, Částečný úvazek

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic