čas na lepší kariéru

Account Consultant

Popis pozice

Nabízíme klientům zaměstnanecké benefity v oblasti sportu a relaxace. Náš produkt je v této oblasti nejžádanější, proto jsme také jedničkou v našem odvětví!

Sami už to nestíháme, potřebujeme nového parťáka. Pokud máš sportovního ducha, drive a proaktivní přístup, tak se přidej k nám!

Naším největším benefitem pro Tebe je nejen prezentace produktu, který si zamiluješ, ale i naše jedinečná firemní kultura. Jsme opakem korporátu a jsme na to pyšní!

Co Tě u nás čeká:

  • Akvizice nových klientů - B2B (cold call -> osobní schůzka -> smlouva -> péče o klienta).
  • Příprava nabídky (prezentace, propagační aktivity - kreativity se meze nekladou, podpoříme Tě!).
  • Vybuduješ si dlouhodobé vztahy s klienty a budeš pečovat o svěřený region.
  • Pošleme Tě na vybrané network eventy, které Tě budou zajímat.
  • Trocha adminu - CRM (Microsoft Dynamics).

Požadujeme

Kdo k nám zapadne:

  • Zapálený obchodník, který má drive a skvělé komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti.
  • Pohodář s proaktivním přístupem, který má zkušenosti v B2B segmentu.
  • Sporťák, co má chuť se neustále zlepšovat a makat na sobě.
  • Týmový hráč, který nemá rád nudu a hledá práci, co ho bude bavit.

Nabízíme

Co Ti nabídneme:

  • Dynamické prostředí zaměřené na rozvoj a neustálé zlepšování.
  • Otevřenou komunikaci pro Tvé nápady a kreativitu.
  • Kariérní a osobní růst - individuálně sestavený plánu rozvoje.
  • Kolegové budou i Tvýmu přáteli a podnikneme společně nejrůznější teambuildingy, slavíme spolu úspěchy i třeba narozeniny.
  • Home office, sick days, pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené (každý rok ve firmě = den dovolené navíc!).
  • Týmové snídaně, bohatá nadílka ovoce v kanceláři.
  • Plně hrazenou kartu MultiSport.
Pokud jsme Tě zaujali, pošli svůj životopis a pár slov o sobě.

Celý tým se na Tebe už těší!

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic