čas na lepší kariéru

Topič

Popis pozice

  • Obsluha a údržba plynových kotelen a výměníkových stanic
  • Kontrola tepelných křivek
  • Hlášení poruch

Požadujeme

  • Instalatérské a zámečnické dovednosti
  • Samostatnost a flexibilita
  • Bezkonfliktnost
  • Řidičský průkaz B
  • Výhodou bydliště Praha plus dostupné okolí
Průkaz (parní kotle, provoz parních kotlů)
  • 4. třída - parní kotle se jmenovitým množstvím vyráběné páry do 8 t/h (včetně)
  • 3. třída - horkovodní kotle s tepelným výkonem nad 5,8 MW do 35 MW (včetně)
  • 4. třída – horkovodní kotle s tepelným výkonem do 5,8MW (včetně) a všechny ostatní kotle kapalinové

Nabízíme

  • Zázemí zavedené a prosperující firmy
  • Hlavní pracovní poměr
  • Základní plat, po zapracování flexibilní prémie podle kvality odvedené práce až do výše 25 % základního platu.
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Systém benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, sick days, věrnostní odměny, 13. Plat, 9 000 Kč na dovolenou)
  • Nástup IHNED

Plat: 32 000 Kč/měs

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic