čas na lepší kariéru

Projektový manažer Junior

Popis pozice

Chcete pracovat v rodinné firmě, kde všichni táhnou za jeden provaz?

Líbí se Vám flexibilní a dynamické prostředí?

Je pro Vás důležitá přátelská firemní kultura?

Staňte se součástí rodinné stavební společnosti a obklopte se skvělým týmem! Zkušenosti nejsou potřeba, všechno Tě naučíme!

Jedná se o stabilní stavební firmu, která je na trhu 12 let a v posledních 5 letech zažívá raketové skoky kupředu. Na podzim začíná dvě velké stavby v Praze (vila dům 16 bytů a luxusní sídlo cca 2000 m² obytné plochy) a dále několik menších projektů (rekonstrukce bytů, novostavba RD apod.).

Co Vás na této pozici čeká?

  • stanete se platnou součástí týmu
  • spolupráce s projektovým manažerem
  • budete pracovat samostatně na svěřených úkolech např:
– evidence provedených výkonů na stavbě a příprava podkladů k fakturaci
– poptávání dodavatelů a tvorba podkladů pro hodnocení nabídek
– podpora projektového manažera v terénu na stavbě a se zásobováním (převzetí zavážky materiálu, asistence při zadávání úkolů dělníkům dle projektu, nákup a zavezení drobného materiálu služebním vozem apod.)

Požadujeme

  • zodpovědnost a pečlivost je klíčovou vlastností
  • zájem o oblast stavebnictví
  • vhodné pro studenta VŠ – stavební obor

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • prostor naučit se praktickým věcem ve stavařině při realizaci staveb
  • příležitost učit se od zkušených kolegů
  • podpora studia – našim cílem je, abyste stíhali a zvládali studium bezproblémově
  • rodinná a přátelská firemní kultura
  • flexibilní pracovní prostředí
  • kanceláře na Vinohradech
  • kariérní rozvoj – postupný růst na pozici projektového manažera senior (či na jinou pozici - záleží co Tě bude bavit)
  • spolupráce možná na DPP, DPČ či IČO (vybereme formu, která pro obě strany bude nejvýhodnější)

Plat: dohodou

Typ úvazku: Částečný úvazek, Živnostenský list, Brigáda

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic