čas na lepší kariéru

Akustik/akustička

Popis pozice

  • Čeká Vás realizace akustických – hlukových měření, spočívajících v přípravě a provádění zkoušek v terénu s následnou analýzou a zpracováním dat v kanceláři.
  • Zpracování akustických (hlukových) studií pro všechny stupně projektové dokumentace. Akustická měření a vyhodnocení.
  • Používaný software: CadnaA, ArcGIS.

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat
  • časovou flexibilitu

Nabízíme

  • práci na zajímavých infrastrukturních projektech pro různé zadavatele
  • kvalifikované zaškolení v dané problematice a týmovou spolupráci v našem kolektivu
  • získání zkušeností ze specifického a perspektivního oboru
  • zaměstnání ve stabilní firmě
  • pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • Multisport karta a mnoho dalšího!

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 777 140 410

– Staré město, Czech Republic