čas na lepší kariéru

Projektant vodohospodářských inženýrských sítí

Popis pozice

Co Váš čeká:

Zpracovávání projektové dokumentace vodohospodářských sítí ve všech stupních PD (studie, dokumentace pro územní rozhodnutí, pro stavební povolení, realizační dokumentace).
Vypracování projektové dokumentace dle platných norem a vyhlášek.
Dle potřeby vykonávání autorského dozoru projektanta.
Účast při projednávání technických záležitostí.

Požadujeme

Autorizace ČKAIT vodohospodářského směru podmínkou.
Orientace v technické dokumentaci a v českých technických normách.
Znalost v programech AutoCAD, MS Office (Excel, Word).

Nabízíme

Home office a možnost pracovat z domova
Možnost napracovat si hodiny
Flexibilní pracovní doba
Příjemné pracovní prostředí a přátelskou firemní kulturu
5 týdnů dovolené, sick days
Stravenky
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na sportovní aktivity
Vzdělávací kurzy
Firemní rekreační zařízení

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr, Živnostenský list

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic