čas na lepší kariéru

Geofyzik

Popis pozice

Co Vás čeká:

Čeká Vás nadstandartní finanční ohodnocení.
Pracovní náplň geofyzika se zaměřením na geoelektrické metody
Zaměřovat se budete na velké inženýrské a infrastrukturní stavby
Budete dělat vyhodnocování terénních polních měření (korozní geoelektrická měření apod.)
Pracovat budete v moderních kancelářích, ale i v terénu.

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v oboru geofyzika či aplikovaná geologie.

Nabízíme

Silně motivující platové ohodnocení a k němu navíc 2,5 platu každý rok!
Práci ve stabilní tradiční projektové firmě, která je na trhu přes 50 let.
Velmi příjemné pracovní podmínky.
Firma zastřešuje všechny potřebné oblasti, tudíž nebudete komunikovat se subdodavateli, čímž je Vaše práce usnadněna.
Přátelská firemní kultura.
Pracovní úvazek na dobu neurčitou.
5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, firemní auto, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní aktivity, sick days, vzdělávací kurzy a další benefity.
Flexibilní pracovní doba.

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 777 140 410

– Staré město, Czech Republic