čas na lepší kariéru

Technolog v oblasti vláknové optiky

Popis pozice

Pro ryze českou společnost, působící na trhu již přes 25 let, která uplatňuje moderní trendy a technologie a vyrábí produkty využívané v optických telekomunikačních sítích aktuálně obsazujeme pracovní pozici:

Charakteristickým znakem produktů firmy je vysoká kvalita, která je podmíněna zručností, pečlivostí a důsledností zaměstnanců pracujících v podmínkách blízkých průmyslové laboratoři.

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
Anglický jazyk na úrovni B2, schopnost porozumět psanému technickému textu, písemně komunikovat s dodavateli a zákazníky
Vyhláška č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice

Nabízíme

Dovolená 5 týdnů
Stravenky
Práci v příjemném prostředí
Možnost parkování v areálu firmy
8 hodinové směny, od pondělí do pátku se začátkem pracovní doby v 7:00

Místo výkonu práce: Česká republika

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 777 140 410

– Staré město, Czech Republic