Produkt manager a konzultant – optické sítě a telekomunikace

Popis pozice

Požadujeme

minimálně středoškolské vzdělání technického směru
Anglický jazyk na úrovni B2, schopnost porozumět psanému technickému textu, písemně komunikovat s dodavateli a zákazníky

Nabízíme

Dovolená 5 týdnů
Stravenky
Práci v příjemném prostředí
Možnost parkování v areálu firmy
8 hodinové směny, od pondělí do pátku se začátkem pracovní doby v 7:00
Doprava možná autobusem číslo 363, z metra Opatov na zastávku ,,Popovičky rozcestí", případně autobus číslo 328 na zastávku ,,Kaufland Modletice", odkud to je do Popoviček cca 3 minuty autem – je možné řešit svoz z této zastávky.

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr, Částečný úvazek, Živnostenský list, Brigáda

Kontakt

+420 777 140 410

– Staré město, Czech Republic