čas na lepší kariéru

Zedník

Popis pozice

Česká progresivně se rozvíjející společnost, rozšiřuje svůj tým o manuálně zručné a fyzicky velice zdatné pracovníky.

Pro získání velice nadstandardní odměny, je zapotřebí také pracovat více než standardně!

Požadujeme

Čím nás zaujmete?

důležitá je pro nás samostatnost, rychlost, spolehlivost
fyzická zdatnost
praxe v oboru vítaná
požadujeme samostatnost, odbornost a vysokou kvalitu práce.
Proč nám zaslat životopis?
Stabilní, perspektivní firma = nadstandardně placená poctivá práce a jistota pravidelné měsíční mzdy.

Práce ve skvělém kolektivu, 20 dní dovolené a hlavně nadstandardní odměna!

Za to vše Vám je společnost ochotna nabídnout měsíční mzdu ve výši 55.000 Kč!

Nabízíme

Co budete každý den dělat?

Provádět veškeré potřebné úpravy stavebních povrchů (nanášení, tmelení, fasády, broušení apod.)
Provádět ostatní činnosti v oblasti zednických prací v rámci celé firmy
Zodpovídat za dokončení zadaného úkolu v požadované kvalitě a termínu
Pracovní doba je 12-ti hodinová a pracuje se 6 dní v týdnu (pondělí – sobota).

Místo výkonu práce: Česká republika

Plat: dohodou

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic