čas na lepší kariéru

Operátor výroby

Popis pozice

Co dalšího si pod touto pozicí představit?

jemnou mechanickou práci, při které budete řešit dílčí operace při zakončování optických propojovacích kabelů
zodpovědnost za přípravné práce kompletace výrobků, jejich lepení a leštění
spolupráce při sestavování optických rozvaděčů
testování a měření hotových výrobků, které budete následně také balit a expedovat
řešení i jiné pracovních úkonů související s pracovním zařazením, které Vám může zadat přímý nadřízený a nebo ředitel společnosti
8 hodinové směny, od pondělí do pátku se začátkem pracovní doby v 7:00.
V případě, že máte opravdu šikovné ruce, budete mít možnost pracovat ve složitější části provozu, která Vám zařídí i vyšší měsíční odměnu. Čím šikovnější tedy budete, tím více si vyděláte!

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Požadujeme

Tím hlavním znakem výrobku vašeho potencionálního zaměstnavatele je vysoká kvalita a preciznost.
Ta je ale samozřejmě podmíněna vaší zručností, pečlivostí a důsledností při práci.

Nabízíme

dovolenou 5 týdnů
stravenky
bonusy a prémie
práci v pohodovém a přátelském prostředí
možnost zaparkovat přímo v areálu firmy.

Místo výkonu práce: Popovičky

Plat: 23 - 27 000 Kč/měs

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 777 140 410

– Staré město, Czech Republic