čas na lepší kariéru

Pracovník komunikácie so slovenskými zákazníkmi - Grécko

Popis pozice

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

  • telefonická aj elektronická komunikácia v mene klienta s SLOVENSKY hovoriacimi zákazníkmi volajúcimi zo Slovenskej republiky
  • zisťovanie problémov a návrhy ich riešenia
  • predstavovanie produktov a služieb
  • stanete sa súčasťou medzinárodného tímu
  • každodenná práca s PC
  • hoci ide primárne o pasívnu linku, občas bude potrebné zákazníkovi aj zavolať
Zamestnanecké výhody, benefity

Z vlastnej skúsenosti môžeme povedať, že táto skúsenosť bude silným bodom vo vašom životopise a pomôže Vám tiež v ďalšom kariérnom rozvoji!

Z pozície personálne agentúry, ktorá spolupracuje s klientmi po celom svete Vám veľmi radi ponúkneme vlastné osobné skúsenosti s prácou u nášho klienta v Grécku a tiež so životom v tejto krajine! Pretože kým si niečo sami nevyskúšate, nemáte úplne správnu predstavu! Náš tím je zložený z kolegov, ktorí v Grécku aktuálne žijú, či prípadne ešte v nedávnej minulosti žili, všetky informácie Vám teda poskytneme z prvej ruky.

Požadujeme

  • plynulá úroveň Slovenského jazyka
  • komunikatívna úroveň angličtiny (minimálne B2)

Nabízíme

Prečo nám zaslať životopis?

  • získate plat zložený z fixnej čiastky a pravidelných mesačných bonusov
  • v priebehu roka tiež 13. a 14. plat
  • budete pracovať v skvelom tíme ľudí, ktorý si pomáhaju a pracujú pre spoločný cieľ
  • budete pôsobiť v zázemí moderných kancelárií priamo v Grécku - Aténach
  • zdokonalenie svoje jazykových schopností (kurzy gréčtiny zdarma)
  • budete mať možnosť profesijného rastu, keďže spoločnosť rada využíva potenciál svojich zamestnancov a novo otvárané pozície dopĺňa najčastejšie práve z ich rád
  • získate tiež bonusy za vernosť aj za odporúčanie ďalšieho zamestnanca
  • samozrejmosťou sú príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky (+ 75%)
  • občerstvenie na pracovisku, kafetéria, firemné akcie a mnoho ďalšieho

S čím Vám pomôžeme?
  • spoločnosť zabezpečí letenky a dopravu z letiska
  • 3 týždne ubytovanie na hoteli zadarmo
  • k ruke budete mať špeciálne zľavy a ponuky (reštaurácie, obchody a služby)
  • získate plne hradené školenie
  • dostupná je tiež lekárska starostlivosť v prípade potreby
Informácie o výberovom konaní

Místo výkonu práce: Grécko - Atény

Plat: dohodou

Požadované jazyky: slovenština (rodný) a angličtina (B2)

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462