čas na lepší kariéru

Obchodník junior

Popis pozice

Progresivní a rychle rostoucí společnost hledá do svých kanceláří v Praze nové posily do svého týmu. Aktuálně pomáhá s financemi tisícům klientům, kteří vždy žádají spolehlivou a nezávislou odbornou radu ohledně svých financí.

Hlavním heslem společnosti je: Naší vizitkou je spokojený klient!

Nyní obsazujeme JUNIORNÍ pozice, na které hledáme dravého obchodníka s tahem na bránu, kterému budou všechny potřebné znalosti předány v průběhu zaškolení.

Proč začít právě nyní?

  • Zatímco jiní můžou propouštět, zde se obchodní tým neustále rozšiřuje. Poptávka neklesá ani v době krize
  • Spousta klientů se stále dožaduje pomoci, díky zdrojům společnosti máte zajištěn neomezený přísun kontaktů.
  • Kariéra ve společnosti znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem.

Zaujala Vás tato pozice? Ozvěte se nám, my si velmi rádi přečteme váš životopis a případně se domluvíme na on-line pohovoru, kde si řekneme více.

Těšíme se na setkání!

Požadujeme

Čím nás zaujmete?

  • Máte dokončené minimálně SŠ/SOU vzdělání s maturitou a samozřejmě čistý trestní rejstřík
  • Dělá Vám radost bavit se s lidmi a máte výborné komunikační schopnosti (precizní úroveň češtiny), cizí jazyk je výhodou ne povinností
  • Jste opravdový bojovník, který se nevzdává při prvním neúspěchu.
  • Není pro Vás problém pracovat na počítači a rozumíte si s moderními technologiemi.
  • Jsi pozitivní a pracovitý člověk, pro kterého je kariéra důležitá.
  • Jste spolehlivý, pečlivý a samozřejmě dochvilný.

Nabízíme

Co Vás na této pozici čeká?

  • Budete nezávisle a objektivně radit s financemi klientům z celé České republiky, aktivity si řídíte samostatně a odpovědně.
  • Naučíte se rozumět pojištění, investicím i úvěrům tak, abyste klientům pomáhal bohatnout.
  • Veselý a pracovitý kolektiv, který si v kariéře pomáhá.
  • Nutnost neustále se učit nové věci ve financích a zároveň růst i osobnostně.
  • K dispozici bude mít asistentky, jejichž úkolem je navolat a naplánovat schůzky s novými klienty.

Místo výkonu práce: Praha

Plat: 20 - 50 000 Kč/měs

Požadované jazyky: čeština (rodný)

Typ úvazku: Živnostenský list

Kontakt

+420 777 140 410

– Staré město, Czech Republic