čas na lepší kariéru

Specialista eshop podpory s NĚMČINOU

Popis pozice

Hledáme posilu do německého týmu zákaznické péče pro největší e-shopu na světě.

Plat až 37.000 Kč/měs.

Rád/a byste pracoval/a v nádherném východočeském městě známém především díky perníku, v Pardubicích? Pokud pocházíte z jiných koutů ČR, rádi Vám pomůžeme s bydlením - máme pro Vás až 15.000 Kč na bydlení.

CO JE PRACOVNÍ NÁPLNÍ?

  • Telefonická i elektronická komunikace jménem klienta s německy hovořícími zákazníky
  • Zodpovědnost za kompletní řešení včetně komunikace se třetí stranou (dodavatelé, doručovatelské společnosti, sklady, aj.)
  • Stanete se součástí mezinárodního týmu
  • Každodenní práce s PC

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na kontakt s Vámi.

Požadujeme

  • němčina minimálně na úrovni B2 - C1 (předchozí pobyt v zahraničí je výhodou, ale ne nutností)
  • rád/a komunikujete, a to převážně na telefonu, ale i prostřednictvím emailů a chatu
  • zvládáte práci na PC
  • vědět, že zákazník je vždy na 1.místě
  • jste flexibilní (pracujeme na směny od pondělí do pátku, 7 - 21h, víkendy jsou volné)
  • jste týmovým hráčem

Nabízíme

  • Platové ohodnocení až 37.000 Kč
  • První smlouvu na rok, od druhého roku na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky ve výši 90 Kč
  • Zvýhodněné tarify pro Tebe i rodinné příslušníky
  • Skvělý tým lidí, který si pomáhá a pracují pro společná cíl
  • Zázemí moderních kanceláří přímo v centru Pardubic
  • Zdokonalení jazykových schopností
  • Možnost profesního růstu, rádi využíváme potenciál našich zaměstnanců a nově otevírané pozice doplňujeme nejčastěji právě z jejich řad
  • Bonusy za věrnost i za doporučení dalšího zaměstnance (až do výše 20 000 Kč)
  • Karty Multisport a Makro
  • Občerstvení na pracovišti, kafeterie, firemní akce a mnoho dalšího
  • V neposlední řadě tato zkušenost bude silným bodem ve tvém životopise

Místo výkonu práce: Pardubice

Plat: 25 - 37 000 Kč/měs

Požadované jazyky: němčina (B2)

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr

Kontakt

+420 771 207 171
+420 771 153 096

– Staré město, Czech Republic